Okstega kruus ja taldrik, autor: Marit Ditmann

39,00

Kruusi läbimõõduks on 9 cm ja kõrgus 11 cm. Taldriku läbimõõduks on 20 cm. Autor: Marit Ditmann.

Laost otsas

Kirjeldus

Komplekt: okstega kruus ja taldrik

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud kruusi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Kruusi kõrgus on 11 cm  ja läbimõõt 9 cm.  Kruusi väliskülje dekoratsiooniks on pungas oksa jälg. Taldriku läbimõõduks on 20 cm ning see sobib hästi koogitaldrikuks kohvi- või teetassi kõrvale.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee

For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Okstega kruus ja taldrik, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga