Okstega kohvitass, autor: Marit Ditmann

25,00

Okstega kohvitass. Autor: Marit Ditmann. Mõõdud: kõrgus ca 10 cm, põhja diameeter ca 8 cm.

Laost otsas

Kirjeldus

Okstega kohvitass

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud kruusi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Kruusi läbimõõduks on ca 8 cm ja kõrguseks ca 10 cm.  Tassi katab hele glasuur, milles võib aimata reljeefseid õiepungadega puuoksi.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee. For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Okstega kohvitass, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga