Täpiline südamega kruus, autor: Marit Ditmann

30,00

Südamekujulise kõrvaga keraamiline kruus. Autor: Marit Ditmann. Mõõdud: kõrgus 11 cm, põhja läbimõõt 9,5 cm. Hind kehtib ühele kruusile.

2 laos

Kirjeldus

Südamega kruus

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud kruusi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Kruusi läbimõõduks on 9,5 cm ja kõrguseks 11 cm.  Südamega kruusi pinda katab kergelt täpiline glasuur.

Südamekujulise kõrvaga kruus on sobiv kink inimesele kellest hoolid. Noorpaaridele kinkimiseks sobivad kruusid pakendatuna kinkekarpi paarikaupa.

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Ta on üle kümne aasta kunstnikuna tegev Tallinna vanalinnas Katariina Gildi savikojas. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid.

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Täpiline südamega kruus, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga