Südamega kruus, autor: Marit Ditmann

29,00

Südamekujulise kõrvaga keraamiline kruus. Autor: Marit Ditmann. Mõõdud: kõrgus 11 cm, põhja läbimõõt 9,5 cm. Hind kehtib ühele kruusile.

2 laos

Kirjeldus

Südamega kruus

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud kruusi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Kruusi läbimõõduks on 9,5 cm ja kõrguseks 11 cm.  Südamega kruusi katab hele glasuur.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee

For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Südamega kruus, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga