Auguga seinavaas, autor: Marit Ditmann

79,00

Autor: Marit Ditmann. Vaasi laius 10 cm, kõrgus 27 cm.

4 laos

Kirjeldus

Auguga seinavaas

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud vaasi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Vaasi laius 10 cm, kõrgus 27.  Vaasi seinale kinnitamiseks on vaasi tagaküljel lukustiga auk, mistõttu on vaasi täitmiseks või pesemiseks seda lihtne seinalt eemaldada ja tagasi panna. Vaasi on võimalik paigutada ka horisontaalsetele pindadele või kasutada näiteks lilleseade alusena.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee. For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Auguga seinavaas, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga