Ümmargune mandala vaagen, autor: Marit Ditmann

149,00

Autor: Marit Ditmann. Mandala läbimõõduks on 28 cm.

Laost otsas

Kirjeldus

Ümmargune mandala vaagen

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud vaagna autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Mandala koosneb paljudest erinevatest detailidest, mis on eelnevalt ükshaaval savilehest välja lõigatud ning seejärel alusele paigaldatud ja kinnitatud. Mandala läbimõõduks on 28 cm. Vaagen sobib paigutamiseks horisontaalsetele pindadele, kuid kasutades spetsiaalseid metallist kinnitusi on teost võimalik kinnitada ka seinale.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee. For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ümmargune mandala vaagen, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga