Ümmargune mandala vaagen, autor: Marit Ditmann

75,00

Autor: Marit Ditmann. Mandala läbimõõduks on 28 cm.

1 laos

Kirjeldus

Ümmargune mandala vaagen

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud vaagna autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Mandala koosneb paljudest erinevatest detailidest, mis on eelnevalt ükshaaval savilehest välja lõigatud ning seejärel alusele paigaldatud ja kinnitatud. Mandala läbimõõduks on 28 cm. Vaagen sobib paigutamiseks horisontaalsetele pindadele, kuid kasutades spetsiaalseid metallist kinnitusi on teost võimalik kinnitada ka seinale.

Keraamik Marit Ditmann on lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal ning on tänaseks juba üle kümne aasta tegev kunstnikuna Tallinna vanalinnas Katariina Gildi savikojas. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid.

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ümmargune mandala vaagen, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.