Praoga vaas, autor: Marit Ditmann

79,00

Erilise disainiga keraamiline vaas paarile õiele, mis sobib paigutamiseks horisontaalsetele pindadele. Vaasi laius 10 cm, pikkus ca 30 cm. Autor: Marit Ditmann

9 laos

Kirjeldus

Praoga vaas

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud erilise disainiga vaasi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Vaasi laius 10 cm, pikkus ca 30 cm.  Vaasi on võimalik paigutada horisontaalsetele pindadele ning sinna sisse paigutamiseks sobib hästi vaid üks või kaks õit.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee

For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Praoga vaas, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga