Kandiline mandala vaagen, autor: Marit Ditmann

149,00

Keraamiline mandala vaagen. Autor: Marit Ditmann, mõõdud 28 x 28 cm.

 

Laost otsas

Kirjeldus

Keraamiline mandala kauss. Autor: Marit Ditmann, mõõdud 28 x 28 cm.

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud vaagna autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Mandala koosneb paljudest erinevatest detailidest, mis on eelnevalt ükshaaval savilehest välja lõigatud ning seejärel alusele paigaldatud ja kinnitatud. Teose on mõõduks on 28 x 28 cm. Vaagen sobib paigutamiseks horisontaalsetele pindadele, kuid kasutades spetsiaalseid metallist kinnitusi on teost võimalik kinnitada ka seinale.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee

For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kandiline mandala vaagen, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga