Kandiline mandala vaagen, autor: Marit Ditmann

150,00

Keraamiline mandala vaagen. Autor: Marit Ditmann, mõõdud 28 x 28 cm.

 

1 laos

Kirjeldus

Keraamiline mandala kauss. Autor: Marit Ditmann, mõõdud 28 x 28 cm.

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud vaagna autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Mandala koosneb paljudest erinevatest detailidest, mis on eelnevalt ükshaaval savilehest välja lõigatud ning seejärel alusele paigaldatud ja kinnitatud. Teose on mõõduks on 28 x 28 cm. Vaagen sobib paigutamiseks horisontaalsetele pindadele, kuid kasutades spetsiaalseid metallist kinnitusi on teost võimalik kinnitada ka seinale.

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Ta on üle kümne aasta kunstnikuna tegev Tallinna vanalinnas Katariina Gildi savikojas. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid.

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kandiline mandala vaagen, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga