Seitsme auguga vaas, autor: Marit Ditmann

249,00

Seitsme õie jaoks sobiva vaasi autor on Marit Ditmann. Vaasi laius on 38 cm, kõrgus 18 ning sügavus 8 cm.

1 laos

Kirjeldus

Seitsme auguga vaas

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud vaasi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Vaas koosneb neljast seinast, põhjast ja katusest, millesse on pressitud seitse auku. Vaasi laius on 38 cm, kõrgus 18 ning sügavus 8 cm. Teos sobib paigutamiseks lauale või muudele horisontaalsetele pindadele. Igasse avasse mahub üks õis.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee. For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Seitsme auguga vaas, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga