Komplekt: kolm alust, autor: Marit Ditmann

39,00

Kolmest alusest koosnev serviis. Autor Marit Ditmann. Mõõdud 10 x 10 kuni 15 x 15 cm.

Laost otsas

Kirjeldus

Komplekt:  3 alust

Kolmest alusest koosnev serviis, mille  kõige väiksema aluse mõõtudeks on 10 x 10 cm ning suurima 15 x 15 cm. Väiksemad alused sobivad näiteks suupistete, suurem aga koogi serveerimiseks.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee. For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Komplekt: kolm alust, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga