Näoga põrandavaas, autor: Marit Ditmann

149,00

Autor: Marit Ditmann. Vaas sobib paigutamiseks põrandale või lauale. Laius 18 cm, kõrus 31 cm, sügavus 9 cm.

Laost otsas

Kirjeldus

Näoga põrandavaas

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud vaasi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Vaasi laius ca 18 cm, kõrus ca 31 cm ning sügavus 9 cm. Vaas sobib paigutamiseks põrandale, terrassile ja lauale.

For international shipping and payment options, please contact our costumer service: info@kingime.ee. For special orders, please contact Marit Ditmann: marit.tedrekull@gmail.com

Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid. Suurim valik Marit Ditmanni töid on müügil Tallinna vanalinnas, Navitrolla Galeriis (aadress Lühike jalg 1). Täpsema ülevaate väljapanekutest ja müügikohtadest leiab kunstniku kodulehelt www.ceramics.ee

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Näoga põrandavaas, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga