Sepi Kumpulainen & Jaan Pehk – CD (2021)

7,00

Jaani Pehki, Sepi Kumpulaise ja Juha Saunala ja  2020. aasta suvel Tartus salvestatud CD-plaadil “Viiskymppiset Virossa” on 3 lugu, mida ei leia üheltki teiselt helikandjalt. Plaat ilmus 30. märtsil 2021.

Laost otsas

Kirjeldus

Jaan Pehk, Sepi Kumpulainen ja Juha Saunala “EP „Viiskymppiset Virossa” (CD)

Väljaandja: Playground Music Finland (2021)

Salvestatud: Clockwork stuudio (Tartu, juuli 2020)

Plaadil on kakskeelsed palad “Tullimiestä Laiskottaa / Tolliametnik” ja “Hirviö Tuli Mua Vastaan / Hirv tuli mulle vastu” ning soomekeelne laul “Muista käyttää turvavälejä”, mis räägib kogu maailmas valitsevast koroonaohust.

Sepi ja Jaan kohtusid esmakordselt 2019. aasta suvel Tallinnas. Sama aasta sügisel anti Tamperes, Helsingis, Tallinnas ja Pärnus neli kontserti ning otsustati 2020. aastal koos stuudiosse minna. Nii tähistaski Sepi Kumpulainen möödunud suvel, 15. juulil oma 50. sünnipäeva koos Juha Saunala ja Orelipoisiga Tartus Antoniuse õuel andes vahva juubelikontserdi. Päev varem veedeti ühiselt Tartu Lauluvala ruumes asuvas helistuudios.

Legendaarse Sepi “Kalevankadun laulava talonmies” Kumpulaineni lauludega said paljud eestlased tuttavaks juba üheksakümnendate alguses. Humoorikaid palasid “Kutsukaa Putkimies”, “Hirviö tuli mua vastaan”, “Armotonta menoa” ja “Dip pa da” on mänginud ka Eesti raadiojaamad.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Sepi Kumpulainen & Jaan Pehk – CD (2021)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga