Allahindlus!

Iloona ja Jussineni särk (must, unisex XL)

Original price was: €27,51.Current price is: €27,50.

Onu Veiko, tädi Mirror ja Led Sepolin soovitavad: Iloona ja Jussineni särk on parim kingitus “Laupäeva Hommiku Pooliku” kuulajale! Suurus: XL (unisex), värv: must. 

1 laos

Kirjeldus

Iloona ja Jussineni särk
Iloona ja Jussinen, nende sõber Cätriin-Olga ja naabrimees Vello said tuttavaks R2 hommikuprogrammis ning rändasid sealt edasi raadiojaama Rock FM, kus neid võib kuulda tänaselgi päeval.
Eesti naine ja soome mees – kaks kiuslikku ja labiilse närvikavaga, kuid muidu toredat inimest, jagavad raadioeetri kaudu oma igapäevaelu, kus saatjaiks rahamure, viinaviga, armukadedus, laiskus ja lollus.
2021. aasta jaanuaris valmis väike kogus tumehalle särke, millelt leiab kolme põhitegelase pildid ja nimed. Varsti pärast seda said särgid otsa ning uue partii tootmiseks Iloonal ja Jussinenil raha ei jagunud. 2022. aasta sügisel läks Jussinen aga uuesti tööle ning kohe kui purgiõllest raha üle jääma hakkas, tegi ta investeeringu tulevikku. Tulles vastu mitmetele “Laupäeva Hommiku Pooliku” kuulajale, saabuski vahetult enne jõule taas müügile pisike kogus ajatuid ja meeletult ilusaid rõivaesimeid. Head ostlemist soovivad onu Veiko, tädi Mirror ja Led Sepolin.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Iloona ja Jussineni särk (must, unisex XL)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga