Südamega kruus, autor: Marit Ditmann

25,00

Südamekujulise kõrvaga keraamiline kruus. Autor: Marit Ditmann. Mõõdud: kõrgus 11 cm, põhja läbimõõt 9,5 cm.

1 laos

Kirjeldus

Südamega kruus

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud kruusi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Kruusi läbimõõduks on 9,5 cm ja kõrguseks 11 cm.  Südamega kruusi pinda katab kraklee glasuur, mis jätab pisut pragunenud mulje.

Südamekujulise kõrvaga kruus on sobiv kink inimesele kellest hoolid. Noorpaaridele kinkimiseks sobivad kruusid pakendatuna kinkekarpi paarikaupa.

Keraamik Marit Ditmann on lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal ning on tänaseks juba üle kümne aasta tegev kunstnikuna Tallinna vanalinnas Katariina Gildi savikojas. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid.

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Südamega kruus, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.