Auguga seinavaas, autor: Marit Ditmann

99,00

Autor: Marit Ditmann. Vaasi laius 10 cm, kõrgus 27 cm.

2 laos

Kirjeldus

Auguga seinavaas

Kõrgkuumusel põletatud savist valmistatud vaasi autoriks on eesti keraamik Marit Ditmann. Vaasi laius 10 cm, kõrgus 27.  Vaasi seinale kinnitamiseks on vaasi tagaküljel lukustiga auk, mistõttu on vaasi täitmiseks või pesemiseks seda lihtne seinalt eemaldada ja tagasi panna. Vaasi on võimalik paigutada ka horisontaalsetele pindadele või kasutada näiteks lilleseade alusena.

Keraamik Marit Ditmann on Eesti Keraamikute Liidu liige ning lõpetanud oma eriala Eesti Kunstiakadeemias 2004. aastal. Ta on üle kümne aasta kunstnikuna tegev Tallinna vanalinnas Katariina Gildi savikojas. Tema peamiseks inspiratsiooniallikaks on põhjamaine loodus, samuti geomeetrilised kujundid, mustrid ja vormid.

Keraamika (vanakreeka sõna keramos tähendabki savi) on põletamisel põhinev savitöötehnika- ja kunst, mille vanimad leiud on valmistatud ligemale 30 tuhat aastat tagasi. Iidsed esemed ei ole tarbenõud, vaid ilu- ja kultusobjektid.

Tähelepanu! Kõik müügilolevad keraamilised esemed on unikaalsed ning kahte identset eset ei leidu. Seetõttu võib pildil olev ese erineda pisut müüdavast tootest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Auguga seinavaas, autor: Marit Ditmann”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga